KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 10378302

nr 1037 8302

Pastell

motiv med fåglar, signerad, 48x61

Utrop:

800 kr

Såld:

700 kr

måndag 16 maj 2016
kl 19:33:06